Znajdź nas

Adres
ul. Stępińska 22/30 lok. nr 110
Warszawa, 00-739

Godziny
Poniedziałek—piątek: 9:00–17:00

Dzięki zaangażowaniu Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów zawód technik urządzeń dźwigowych uzyskał nowe narzędzie promocji, będące jednocześnie wsparciem w rozwoju i karierze najlepszy uczniów techników.

Wsparliśmy starania Fundacji Edukacyjnej EDUELEKTRA w aplikowaniu po dotację Ministerstwa Edukacji i Nauki na organizację ogólnopolskiej Olimpiady o Elektrotechnice i Energetyce.

W roku szkolnym 2023/2-24 trwa II edycja Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA, której wsparcie udzieloło Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów.

Zawody II stopnia (okręgowe), do których przeszło 7 uczniów w zawodzie technik urządzeń dźwigowych, odbędą się w Warszawie w Zespole Szkół Nr 40 przy ul.Objazdowej 3 https://zs40.pl/ w dniu 5 marca 2024 r.

Przewodniczącym Komitetu Okręgowego Olimpiady został Pan Tadeusz Popielas Sekretarz Generalny PSPD.

Finał Olimpiady odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim. 
Pragniemy zainteresować Państwa i uczniów Technikum udziałem w tej olimpiadzie, szczegółowe informacje pod adresem: www.eduelektra.pl

Olimpiada Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA stanowi kontynuację organizowanej od 1998 roku Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA. Organizatorem Olimpiady będzie specjalnie w tym celu powołana Fundacja Edukacyjna EDUELEKTRA.

Olimpiada EDU-ELEKTRA dostosowana jest do nowych wymagań MEiN i obejmuje dziedzinę elektryka i energetyka, której przypisane są zawody:

  • elektromechanik,
  • elektryk,
  • techniki elektryk,
  • technik energetyk,
  • technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
  • technik chłodnictwa i klimatyzacji,
  • technik urządzeń dźwigowych

Dziękujemy wszystkim tj, uczniom, nauczycielom, szkołom i autorom zadań za współpracę przy przygotowania Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA.

W załączeniu Regulamin Olimpiady, EDU-ELEKTRA – informacja oraz Nominacja na Przewodniczącego Komitetu.

link do strony z załącznikami: https://www.stowdzwig.pl/blog/169-olimpiada-edu-elektra-2023-2024-zawody-ii-stopnia