Znajdź nas

Adres
ul. Stępińska 22/30 lok. nr 110
Warszawa, 00-739

Godziny
Poniedziałek—piątek: 9:00–17:00

Gra miejska „Kocham Windy” II edycja w Warszawie.

Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów we współpracy z firmami dźwigowymi i Zespołem Szkół Elektronicznych i Licealnych, Biurem Edukacji m.st. Warszawy zapraszają do udziału uczniów klas 7-8 szkół podstawowych.

Celem wsparcia naboru uczniów do Technikum „Zajączka” na rok szkolny 2023/2024 do zawodu technik urządzeń dźwigowych.

Gra odbywa się pod honorowym patronatem Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego.

Gra odbędzie się 14 kwietnia 2023 r. w godzinach 10:00 – 14:00

Może wziąć w niej udział 6 zespołów wraz z nauczycielami (w każdym zespole powinno być od 3 do 5 uczniów z klas VII i VIII warszawskich szkół podstawowych). Gra rozpocznie się i zakończy na terenie Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych.

Konserwatorzy wind znajdujących się w obiektach przekażą Uczestnikom informacje o urządzeniach i umożliwią zapoznanie się z ich specyfiką.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: zseil@zseil.edu.pl do 12 kwietnia 2023 r. do godz. 15.00 lub do wyczerpania liczby miejsc w grze (maksymalnie 6 drużyn).

Uczestnicy otrzymają od Organizatorów nagrody i upominki.

To będzie nie tylko wspaniała zabawa, ale również możliwość poznania atrakcyjnego zawodu, w którym kształcimy w naszym technikum.

Wypowiedź jednej z uczestniczek gry miejskiej „Kocham Windy”

14 kwietnia 2023r. miałam przyjemność wziąć udział w grze miejskiej „Kocham windy”. Ze Szkoły, w której pracuję, zostały zakwalifikowane do gry dwie grupy. 
Uczniowie mieli okazję poznać zawód technik urządzeń dźwigowych „od kuchni”, zwiedzić najnowsze budynki warszawskie i zapoznać się z pracą najnowszych dźwigów – wind. 
Na koniec zmierzyli się z testem wiedzy na powyższe tematy ( i tu uwaga! wiedza zdobyta podczas gry miejskiej – naprawdę ogromna!). 
Młodzież była zachwycona całą inicjatywą. Wyjątkowo, mimo, że nie był to dzień otwarty Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych, zostaliśmy oprowadzeni po szkole. 
 Byliśmy mile zaskoczeni licznymi nagrodami 

?

Jeżeli byłaby w najbliższym czasie podobna inicjatywa to od razu zgłaszam Szkołę 🙂 
 Pozdrawiam serdecznie, 

K.P.